Suntem autonomi și Evoluăm în fiecare zi!
autonomcariereAgent Servicii Client

Agent Servicii Client

Customer Care | Full-time | București

Candidatul Ideal

  • Studii superioare finalizate sau în curs de finalizare;
  • Simțul umorului, orientare către clienți, gândire pozitivă și entuziasm;
  • Persoană organizată, comunicativă, dinamică, capabilă să lucreze bine individual și în echipă;
  • Proactivitate și implicare când vine vorba de satisfacerea nevoilor clienților;
  • Cunoștințe pachet Microsoft Office;
  • Cunoștințe limba engleză – minim nivel mediu;
  • Permis de conducere categoria B, cu minimum 1 an de experiență.

Descrierea Jobului

Activitatea se desfasoară preponderent în București dar și în împrejurimi, după cum urmează:

  • Livrarea/preluarea autoturismelor oferite spre închiriere;
  • Păstrarea legăturii cu coordonatorul activității de pe teren;
  • Întocmirea de procese verbale, documente ce țin de contractare și alte operațiuni;
  • Operarea în sistemele interne și soluționarea solicitărilor venite pe e-mail sau telefon;
  • Atribuții specifice ce țin de întreținerea parcului auto;
  • Interacțiune directă cu clienții și reprezentarea companiei în relația cu aceștia.

Beneficii

  • Pachetul salarial este de 3000 lei net și bonuri de masă;
  • Abonament medical la o clinică privată;
  • Prețuri preferențiale provenite din parteneriatele încheiate cu diverse companii de asigurări și telecomunicații;
  • Oportunități de creștere în cadrul companiei, în funcție de performanță și gradul de implicare. Nu-ţi oferim doar un loc de muncă, ci şi un parcurs profesional atractiv;
  • Investim în oameni și oferim suport pentru dezvoltare personală (cărți, cursuri);
  • Suntem implicați în problemele comunității din care facem parte, de aceea ai posibilitatea să produci o schimbare cu ajutorul Fundației Autonom.
Te-am convins? Aplică acum!

Completează numele!

Completează prenumele!

Completează numărul de telefon!

Completează adresa de email!

Completează orașul!

Atașează CV-ul dumneavoastră!

Bifează această căsuță dacă vrei să continui!